Treningstider

man tir ons tor fre lør søn
1
Istrening – O/C 15:00
Istrening – O/C
mar 1@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere og cubs
Barmark – O/C 16:00
Barmark – O/C
mar 1@16:00-16:45
Barmarkstrening for oppvisningsløpere og cubs
Istrening – B/D/J 16:00
Istrening – B/D/J
mar 1@16:00-16:50
Istrening for basic, debs og junior
Barmark – B/D/J 17:00
Barmark – B/D/J
mar 1@17:00-17:40
Barmarkstrening for basic, debs og junior
2
Istrening – A/O/C/S 15:00
Istrening – A/O/C/S
mar 2@15:00-15:50
Istrening for aspiranter, oppvisningsløper, cubs og springs
Istrening – B/D/J 15:20
Istrening – B/D/J
mar 2@15:20-16:20
Istrening for basic, debs og junior
Skøyteskole 18:00
Skøyteskole
mar 2@18:00-18:50
 
Istrening – A + egentrening 19:00
Istrening – A + egentrening
mar 2@19:00-19:50
Istrening for aspiranter + egentrening
3
Istrening – Skoletrening 08:30
Istrening – O/C 15:30
Istrening – O/C
mar 3@15:30-16:20
Istrening for oppvisningsløpere og cubs
Istrening – B/D/J 16:20
Istrening – B/D/J
mar 3@16:20-17:20
Istrening for basic, debs og junior
4
5
7
Istrening – A/O/C 15:00
Istrening – A/O/C
mar 7@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – D/J/B 16:00
Istrening – D/J/B
mar 7@16:00-16:50
Istrening for debs, junior og basic.
Istrening program nytt løp 17:00
8
Istrening – O/C/S 15:00
Istrening – O/C/S
mar 8@15:00-15:50
Istrening for aspiranter, oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – D/J/B 15:20
Istrening – D/J/B
mar 8@15:20-16:20
Istrening for debs, junior og basic.
Barmark – Alle 16:30
Barmark – Alle
mar 8@16:30-17:30
Barmarkstrening for alle løpere
9
Istrening – B/D/J 15:30
Istrening – B/D/J
mar 9@15:30-16:30
Istrening for basic, debs og junior
Istrening – A/O/C/S 15:50
Istrening – A/O/C/S
mar 9@15:50-16:50
Istrening for aspiranter, oppvisningsløpere, cubs og springs
Skøyteskole 18:00
Skøyteskole
mar 9@18:00-18:50
 
Istrening – A + egentrening + programlegging 19:00
Istrening – A + egentrening + programlegging
mar 9@19:00-19:50
Istrening for aspiranter + egentrening
10
Istrening -skole 08:30
Istrening -skole
mar 10@08:30-09:20
 
Istrening – O/C/S 15:00
Istrening – O/C/S
mar 10@15:00-15:50
Istrening for aspiranter, oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – B/D/J 15:20
Istrening – B/D/J
mar 10@15:20-16:20
Istrening for basic, debs og junior
11
12
14
Istrening – A/O/C/S 15:00
Istrening – A/O/C/S
mar 14@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – B/D/J 15:20
Istrening – B/D/J
mar 14@15:20-16:20
Istrening for basic, debs og junior
Istrening legge program 16:20
15
Istrening – O/C 15:00
Istrening – O/C
mar 15@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – D/J/B 16:00
Istrening – D/J/B
mar 15@16:00-16:50
Istrening for debs, junior og basic.
Barmark – Alle 17:00
Barmark – Alle
mar 15@17:00-18:00
Barmarkstrening for alle løpere
16
Istrening B/D/J 15:30
Istrening B/D/J
mar 16@15:30-16:20
Istrening for basic, debs og junior
Istrening A/O/C/S 16:00
Istrening A/O/C/S
mar 16@16:00-17:00
Istrening for aspiranter, oppvisningsløpere, cubs og springs
Skøyteskole 18:00
Skøyteskole
mar 16@18:00-18:50
 
Istrening Aspirant og programlegging 19:00
17
Istrening -skole 08:30
Istrening -skole
mar 17@08:30-09:20
 
Istrening – O/C/S 15:00
Istrening – O/C/S
mar 17@15:00-15:50
Istrening for aspiranter, oppvisningsløpere og cubs
Istrening – B/D/J 15:20
Istrening – B/D/J
mar 17@15:20-16:20
Istrening for basic, debs og junior
18
19
22
Istrening – O/C/S 15:00
Istrening – O/C/S
mar 22@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – B/D/J 15:20
Istrening – B/D/J
mar 22@15:20-16:20
Istrening for basic, debs og junior
Barmark – Alle 16:30
Barmark – Alle
mar 22@16:30-17:30
Barmarkstrening for alle løpere
24
Istrening Skole 08:30
Istrening Skole
mar 24@08:30-09:20
 
Istrening – O/C/S 15:00
Istrening – O/C/S
mar 24@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – B/D/J 15:20
Istrening – B/D/J
mar 24@15:20-16:20
Istrening for basic, debs og junior
25
26
28
Istrening – A/O/C/S 15:00
Istrening – A/O/C/S
mar 28@15:00-15:50
Istrening for aspiranter og oppvisningsløpere
Istrening – D/J/B 16:00
Istrening – D/J/B
mar 28@16:00-16:50
Istrening for debs, junior og basic.
Istrening – legge nytt program 17:00
29
Istrening – O/C/S 15:00
Istrening – O/C/S
mar 29@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – D/J/B 15:20
Istrening – D/J/B
mar 29@15:20-16:20
Istrening for debs, junior og basic.
Barmark – Alle 16:30
Barmark – Alle
mar 29@16:30-17:30
Barmarkstrening for alle løpere
VM Helsinki 29/3-2/4 22:00
VM Helsinki 29/3-2/4
mar 29@22:00-23:00
 
31
Istrening – O/C/S 15:00
Istrening – O/C/S
mar 31@15:00-15:50
Istrening for oppvisningsløpere, cubs og springs
Istrening – D/J/B 15:20
Istrening – D/J/B
mar 31@15:20-16:20
Istrening for debs, junior og basic.

Våre samarbeidspartnere

Våre samarbeids-partnere